Експрес -Курс "Перукар з нуля"

Авторський курс для початківців

Запрошення на курс

Базовий курс складається з 4 основних блоків- це теоретична частина, на якій ми розбираємо, що таке наша професія, як поводити себе із клієнтом, як надавати якісний сервіс в салоні та з чого він починається, вчимося правильно і швидко мити голову, створюємо неповторні укладки та вчимося працювати з електроінструментом.

Вивчаємо основні поняття класичних базових форм, на яких базуються стрижки будь-якої складності. Вчимося створювати стрижки в 3-Д форматі-як жіночі так і чоловічі. Вивчаємо колір, вчимося фарбувати волосся, вивчаємо сучасні техніки фарбування. Вся практика та відпрацювання відбуваються на моделях та балванках.

Оволодівши базовими знаннями про те, як створюється стрижка, Ти зможеш задовільнити будь-які забаганки клієнта та виконати стрижку будь-якої складності. На практиці ми детально розберемо кожну лінію, кожне поняття, що таке лінії та як з ними працювати, які види ліній є, що таке градація, як обрати вірний кут, проведемо роботу зі слоями, з подовженням, з кожним пасьмом, зрозуміємо що робити з вихорами та як правильно стригти хвилясте, кучеряве волосся.

Ти здобудеш професією, яка буде приносити тобі задоволення та забезпечить тебе матеріально, адже професія перукаря-це ремесло. Ти можеш пройти цей шлях втративши багато сил, енергії та грошей, а можеш значно скоротити свій шлях зі мною, адже я поділюсь із Тобою знаннями та навичками, які я здобувала самостійно довгих двадцять років.

З радістю чекаю саме Тебе в мене на курсі!

На курсі розглянемо:

Блок 1. Жіночі стрижки

Блок 2. Колористика

Блок 3. Сучасні техніки пофарбування

Блок 4. Чоловічі стрижки

Партнери

Як це було раніше

Тривалість курсу

100 год

Розклад

1 місяць, 20 занять

5 днів на тиждень з 10:00 - 15:00

Місце проведення

м. Рівне, вул. Соборна 32

Групи до 10 осіб

Телефон для запису

+38(098) 430-60-80

Вартість курсу

7000 грн. в місяць

Забронюйте вашу участь прямо зараз