Вихід з чорного

Фундаментальний авторський інтенсив для початківців та досвідчених майстрів

Logo Анна Ганц

Авторський курс для:

Майстрів різного рівня і досвіду роботи

Ви усвідомите:

Запрошення на курс

Пройшовши тернистий шлях від перукаря-початківця до майстра-професіонала, тривалістю в 20 років, відвідавши величезну кількість різноманітних семінарів та тренінгів, я зібрала абсолютно усі знання та вміння в унікальну програму навчання «Вихід з чорного»!
Перукарські послуги – це одна із найприбутковіших та найактуальніших на теперішній час послуг, яка потребує не аби-яких навичок та знань, а також творчого потенціалу! Ми розпочнемо курс з вивчення різноманітних продуктів та фарб на зразках, що дозволить зрозуміти як правильно та легко створити формулу індивідуально під кожного клієнта, а також вивчимо які хімічні процеси відбуваються у волоссі в процесі створення кольору.
Також на моєму курсі ти навчишся виконувати та майстерно використовувати різні складні техніки фарбування волосся. Саме ти станеш творцем індивідуальних та неперевершених образів.
Я не буду вас вчити працювати, я навчу створювати красу.

Програма курсу

З собою мати інструмент, а саме: гребінець з хвостиком, зажими 10-12 шт., гребінці для укладки, фен, пульвелізатор, хороший настрій, ручка та блокнот.

Вартість

1500 грн

Телефон для запису

+38(098) 430-60-80

Місце проведення

м. Рівне, вул. Соборна 32

Партнери

Як це було в 2019-му

Сертифікат

Сертифікат

Забронюйте вашу участь прямо зараз